Tájékoztató

Szeretné iskola-egészségügyi adminisztrációját megkönnyíteni? Elfelejteni a sok papírmunkát?

Az Iskolaegészségügyi Szakmai Műhely Közhasznú Alapítvány SANUS 2 iskola-egészségügyi számítógépes programja egy hét éves szakmai /orvosi, védőnői/ és számítástechnikai fejlesztés eredménye. Mind az iskolaorvosok mind az iskolavédőnők adminisztrációját segíti. Programunk jelenleg ötven városban sikerrel működik.

A program tartalmaz minden vezetendő nyilványtartást, illetve minden iskola-egészségügyi tevékenység adminisztrációját: szűrővizsgálatok, betegrendelés, egészségnevelés, gondozás, védőoltások, szervező munka, szociális tevékenység.

Gyors és pontos statisztika készítésre van lehetőség: tanéves, szöveges, védőoltási, beiskolázási, stb.

A mindennapos munkát szakmai, módszertani háttér segíti: gondozási protokoll-lista betegségek szerint, gyógyszer lista, BNO kódok, egészségnevelés óravázlatok, módszertani irányelvek.

Sok szeretettel ajánlom minden kolléganő számára:

Wenhard Andrea,
ifjúsági védőnő,